123456
123456
Skorzystaj z Infolinii o projekcie : +48 68 329 78 54
123456
Maksymalnie 2 mln zł na okres do 10 lat
123456
123456
123456
123456
2019-03-21

XVII Targi Pracy na Uniwersytecie Zielonogórskim już za nami !

Targi, jak co roku, były szansą dla studentów, aby zapoznać się z ofertami pracy, warsztatów, szkoleń i praktyk, a także innych możliwości rozwoju. W targach wzięło udział ponad 70 wystawców.

Z roku na rok inicjatywa ta przyciąga coraz większą liczbę zainteresowanych pracodawców i osób poszukujących nie tylko pracy, ale również staży i praktyk.

Uczestnicy targów, zarówno studenci, uczniowie szkół średnich, jak i absolwenci mogli porozmawiać z pracodawcami o wymaganiach stawianych kandydatom, złożyć lub sprawdzić dokumenty aplikacyjne oraz otrzymać materiały informacyjne przygotowane przez firmy wystawiające się na targach.

Targi to najlepsza okazja, aby w jednym miejscu i czasie poznać wzajemne oczekiwania.

Podczas targów - wzorem lat ubiegłych - stworzona została „Loża Ekspertów”, w ramach której  studenci i absolwenci, w rozmowie ze specjalistami oraz ekspertami w danej dziedzinie, mogli dowiedzieć się jak rozpocząć własną działalność gospodarczą, na co zwrócić uwagę zakładając własną firmę oraz skąd zdobyć fundusze na start. W trakcie targów  można było również zapoznać się z ofertą Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego, działającego w strukturach Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., która jest skierowana zarówno do przedsiębiorców z terenu województwa lubuskiego, którzy planują nowe przedsięwzięcia inwestycyjne, jak również do osób fizycznych, które  dopiero zamierzają rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej oraz są zainteresowane pożyczką na jej uruchomienie. O środki na ten cel można ubiegać się w ramach projektu „Dodaj pieniądze do pomysłu”, finansowanego z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działanie 6.2.

W trakcie targów odbyły się także liczne  wykłady i  prezentacje, które prowadzone były przez praktyków, a mianowicie  przedstawicieli przedsiębiorstw biorących udział w targach.
Partnerzy
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
Lubuski Lider Biznesu
Lubuskie.pl
Krajowy System Usług

Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna

ul. Sulechowska 1
65-022 Zielona Góra
Czynne w godz. od 8:00 do 16:00
tel. +48 68 327 05 04
fax +48 68 68 325 38 88
e-mail agencja@region.zgora.pl

Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na powyższe powinieneś dokonać zmian ustawień swojej przeglądarki.
Zamknij
Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Zamknij