12345678
12345678
12345678
12345678
12345678
Maksymalnie 2 mln zł na okres do 10 lat
12345678
12345678
12345678
12345678
2022-09-30

Sektorowa Rada ds. Kompetencji Nowoczesne Usługi Biznesowe uprzejmie zaprasza na konferencję poświęconą przyszłości kwalifikacji w sektorze nowoczesnych usług biznesowych

Sektorowa Rada ds. Kompetencji Nowoczesne Usługi Biznesowe uprzejmie zaprasza na konferencję poświęconą przyszłości kwalifikacji w sektorze nowoczesnych usług biznesowych (BPO, SSC, Outsourcing IT, R&D), która odbędzie się w dniu 5 października bieżącego roku w sali Kolumnowej Sejmiku Województwa Lubuskiego przy ul. Podgórna 7, Zielona Góra.

Konferencja organizowana jest pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) oraz Instytutu Badań Edukacyjnych (IBE) w partnerstwie z Wydziałem Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Zielonogórskiego ramach cyklu 16 wydarzeń wojewódzkich.
 
Celem konferencji jest dyskusja wokół kompetencji jutra w sektorze NUB, a także odpowiedź na pytania jakie kompetencje będą potrzebne w sektorze za 10-15 lat oraz jak je kształtować na potrzeby sektora we współpracy z jednostkami edukacji formalnej. W jaki sposób rozwiązania państwowe w kształtowaniu polityki uczenia się przez całe życie mogą wesprzeć te procesy i z jakich środków mogą skorzystać przedsiębiorcy oraz jednostki edukacyjne, aby dokonać zmian w kształceniu pod potrzeby sektora NUB. Konferencje są jednocześnie zwieńczeniem dotychczasowej działalności Sektorowej Rady ds. Kompetencji.

Konferencja organizowana jest w trybie hybrydowym co oznacza, że uczestnicy mogą wziąć udział zarówno stacjonarnie, jak i ONLINE.
Uprzejmie prosimy o zapisy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego klikając w odnośnik: ODNOŚNIK DO FORMULARZA REJESTRACJI
 Zachęcam do odwiedzenia naszej strony konferencji klikając w odnośnik: ODNOŚNIK DO STRONY Z AGENDĄ
 
Uprzejmie zapraszam do zapoznania się z relacją z organizowanych wcześniej konferencji:
 
Planowana konferencja zakłada udział:
  • przedstawicieli instytucji odpowiedzialnych za edukację w regionach (wydziały oświaty w urzędach marszałkowskich, urzędach miasta),
  • przedstawicieli organów prowadzących szkoły,
  • przedstawicieli instytucji rynku pracy,
  • przedstawicieli oświaty i szkolnictwa wyższego (dyrektorzy i nauczyciele szkół ponadpodstawowych, rektorzy, dziekani szkół wyższych)
  • przedstawicieli agencji rozwoju regionalnego, specjalnych stref ekonomicznych,
  • przedstawicieli firm sektora NUB.
Pliki do pobrania
Partnerzy
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
Lubuski Lider Biznesu
Lubuskie.pl

Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna

ul. Sulechowska 1
65-022 Zielona Góra
Czynne w godz. od 8:00 do 16:00
tel. +48 68 327 05 04
e-mail agencja@region.zgora.pl

Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na powyższe powinieneś dokonać zmian ustawień swojej przeglądarki.
Zamknij
Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Zamknij