12345678
12345678
12345678
12345678
12345678
Maksymalnie 2 mln zł na okres do 10 lat
12345678
12345678
12345678
12345678
2010-10-12

Ponadregionalna Sieć Aniołów Biznesu - Innowacja

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Zielonej Górze wraz z Zachodnią Izbą Przemysłowo - Handlową w Gorzowie Wielkopolskim uczestniczą w realizacji projektu pn. „Ponadregionalna Sieć Aniołów Biznesu - Innowacja" na terenie województwa lubuskiego, pełniąc w nim rolę lidera regionalnego i partnera regionalnego projektu. Partnerem wiodącym projektu jest Fundacja Instytut Nauk Społecznych i Ekonomicznych w Warszawie. Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 - 2013.

Ponadregionalna Sieć Aniołów Biznesu - Innowacja jest siecią skupiającą inwestorów prywatnych oraz różnego rodzaju podmioty (renomowane uczelnie wyższe, agencje rozwoju, stowarzyszenia, parki technologiczne, fundusze wysokiego ryzyka, firmy doradcze) uczestniczące w procesie wynajdywania, selekcji oraz wyboru projektów wymagających zewnętrznego finansowania oraz doradztwa dla przedsiębiorców. Projekt obejmuje, oprócz regionu lubuskiego, również regiony mazowiecki, podlaski i dolnośląski.

Projekt zakłada stworzenie w Polsce dynamicznych sieci inwestorów kapitałowych powiązanych ze sobą relacjami ponadregionalnymi. W wyniku realizacji projektu możliwe będzie kojarzenie Aniołów Biznesu (dawców kapitału i technologii) z przedsiębiorstwamii pomysłodawcami poszukującymi kapitału i technologii na rozwój, będącymi w początkowej fazie rozwoju. Umożliwi on zatem lubuskim przedsiębiorcom i pomysłodawcom pozyskanie kapitału na realizację przedsięwzięć biznesowych poprzez zaangażowanie w ich rozwój Aniołów Biznesu.

W związku z powyższym, do współpracy w ramach projektu poszukujemy zarówno potencjalnych Aniołów Biznesu (inwestorów), jak i pomysłodawców, chcących realizować innowacyjne przedsięwzięcia i poszukujących źródeł finansowania. W ramach projektu umożliwiamy dostęp do darmowych szkoleń i konferencji dotyczących m.in. tematów związanych z kapitałem wysokiego ryzyka.

Dalsze, szczegółowe informacje, można uzyskać na stronie internetowej projektu www.psab.pl. Zachęcamy również do kontaktów z osobami uczestniczącymi w realizacji projektu na terenie województwa lubuskiego:

Partnerzy
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
Lubuski Lider Biznesu
Lubuskie.pl

Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna

ul. Fryderyka Chopina 14
65-001 Zielona Góra
Czynne w godz. od 8:00 do 16:00
tel. +48 68 327 05 04
e-mail agencja@region.zgora.pl

Adres do korespondencji: 

ul. Bohaterów Westerplatte 32
65-001 Zielona Góra

 

Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na powyższe powinieneś dokonać zmian ustawień swojej przeglądarki.
Zamknij
Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Zamknij