12345678
12345678
12345678
12345678
12345678
Maksymalnie 2 mln zł na okres do 10 lat
12345678
12345678
12345678
12345678
2010-12-13

Finansowe wsparcie przedsiębiorców w regionie – Lubuski Fundusz Pożyczkowy

W dniu 10 grudnia 2010 r. odbyło się Seminarium „Finansowe wsparcie przedsiębiorców w regionie - Lubuski Fundusz Pożyczkowy działający w strukturach ARR S.A.” zorganizowane przez Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Zielonej Górze.  Spotkanie odbyło się w zielonogórskiej Palmiarni.

Gościem spotkania był Wicemarszałek Województwa Lubuskiego – Jarosław  Sokołowski, który w swoim przemówieniu podkreślił rangę takich instytucji finansowych jak Lubuski Fundusz Pożyczkowy.Na Seminarium gościli również przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego, Urzędu Miasta, Wojewódzkiego Urzędu Pracy, przedstawiciele Biur Rachunkowych oraz przedsiębiorcy z woj. Lubuskiego.

Na spotkaniu podsumowano  5-cio letni okres działalności Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego funkcjonującego w strukturach Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Zielonej Górze. Przewodnicząca Rady Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego Pani Danuta Wesołowska-Wujaszek w swoim wystąpieniu  przedstawiła znaczenie takich źródeł finansowania MŚP jak Lubuski Fundusz Pożyczkowy. Efekty 5-cio letniej działalności Funduszu przedstawiła Kierownik LFP Pani Halina Pydzik.  Ponadto przedstawiono ofertę LFP w postaci finansowania inwestycji lubuskich przedsiębiorców za pomocą pożyczek obrotowych i inwestycyjnych. Proces udzielania pożyczek w ujęciu praktycznym przedstawiła Pani Agnieszka Kozakiewicz – Zastępca Kierownika LFP. Miłym akcentem spotkania było wystąpienie przedsiębiorców z naszego województwa, którzy mogli podzielić się swoimi pozytywnymi doświadczeniami we współpracy z Lubuskim Funduszem Pożyczkowym.
Goście Seminarium mogli również zapoznać się z ofertą Agencji Rozwoju Regionalnego, która obejmuje działania  społecznie użyteczne, w tym działania doradcze, szkoleniowe, informacyjne i finansowe – mające na celu inicjowanie, wspieranie i promowanie rozwoju MŚP.
Złożone zostały  liczne pochwały oraz podziękowania  na ręce Prezes Zarządu ARR S.A. Pani Hanny Nowickiej za prężne funkcjonowanie  Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego, który w dużym stopniu przyczynia się do wspierania przedsiębiorczości w naszym województwie.
Wręczono dyplomy dla członków Rady Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego z podziękowaniami za duży wkład pracy włożony podczas obrad Rady LFP.
Podczas przerw padały pytania i toczyła się interesująca dyskusja na temat warunków kredytowania, formy zabezpieczeń oraz kosztów związanych z pożyczką.

Partnerzy
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
Lubuski Lider Biznesu
Lubuskie.pl

Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna

ul. Fryderyka Chopina 14
65-001 Zielona Góra
Czynne w godz. od 8:00 do 16:00
tel. +48 68 327 05 04
e-mail agencja@region.zgora.pl

Adres do korespondencji: 

ul. Bohaterów Westerplatte 32
65-001 Zielona Góra

 

Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na powyższe powinieneś dokonać zmian ustawień swojej przeglądarki.
Zamknij
Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Zamknij